Kalite Politikası

GossoG; Türkiye yapı sektörünün, hizmet kalitesini yükseltmek ve uluslararası standartlara kavuşturmak temel politikası ile faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ekonomik büyümenin temel kaynağı olan Sanayi, Endüstri ve Tarım gibi sektörlerin ve dolayısıyla bu sektörlerde faaliyet gösteren işletmelerde başarının temel parametresi, fiziki altyapının ihtiyaca doğru bir şekilde cevap vermesidir. Tasarım ve mühendislik politikalarımızın temelini bu temel parametre oluşturmaktadır.

Türkiye’nin kalkınma stratejisinin temel dinamiği olan bu üretim sektörlerinde tasarım ve mühendislik hizmetlerinin dışında yapının yüklenici firması, tedarikçi firmaların yapısı ve yapı elemanlarının kalitesi gibi unsurlar, yapılacak yapının kalitesini, teslim zamanını ve ekonomik ömrünü doğrudan belirlemektedir.

GossoG, faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti odaklı hareket tarzı ile aynı zamanda iş güvenliği, çevrenin korunması ve sosyal sorumluluk bilinci ile hareket ederek, gelecek hedeflerine adım adım ulasmak için ulusal ve uluslararası alanda prensiplerinden ödün vermeden çalısmalarını sürdürmektedir.

GosssoG çalısanları, içinde bulundukları sektör çalısanlarına, ilgili tüm kamu kurum ve kuruluş çalışanlarına, yatırımcı firma ve girişimcilere, aynı zamanda katma değer yaratan tüm yerli / yabancı menşeli tedarikçi firma çalışanlarına ve sosyal çevrelerine saygı ve güveni esas alan bir iletişim modeli ile iletişim kurarak, GossoG kurumsal menfaatleri için çalışırlar.

GossoG / CEO
Nursevdin Öztürk